Přesun na obsah

Dnes je 22.1.2019

Svátek má Slavomír

SHM klub
Praha - Počernice


V Kostomlatech stojí krásná, velká fara, která je jako stvořená pro akce pro mládež - velká zahrada, rozsáhlé prostory, kousek od Prahy. Bohužel je v nepříliš dobrém stavu, což bychom rádi ve spolupráci s místními farníky změnili. Naším cílem je postupně faru dostat do stavu, aby byla přístupná pro víkendy SHM, duchovní obnovy a jakákoli podobná setkání.

Rád bych vás tímto poprosil o pomoc a pozval vás na společnou brigádu, při které bychom pokračovali ve zvelebování tohoto místa.

První termín je za námi a jak to na něm dopadlo se můžete podívat na odkazu níže. Nyní vás zveme na sobotu 5. 1. 2019. Sejdeme se v 9.00 na místě (Adresa: 9. května 70, Kostomlaty nad Labem) a předpokládaný konec je v cca 17.00 (fara je kousíček od vlakové zastávky Kostomlaty nad Labem)

Pokud byste měli čas a chuť pomoci, prosím vás o přihlášení skrze formulář (není nutné, ale pro představu, kolik je třeba zajistit jídla), který najdete na tomto odkazu: https://goo.gl/forms/UWlNlJHGuQWMTkkH2 A nebo mi klidně napište nebo zavolejte.

Čeká nás dobourání místnosti pro budoucí koupelnu, odvoz odpadu a mnoho dalšího :)

Přeji krásný a požehnaný zbytek týdne :)

František Jakubec jr.

736405587

 

Odkaz na fotky: http://drive.google.com/drive/folders/1rmWdiX9P1oU07EdO1Wwx-sK0lBQgnkrb?usp=sharing

Plakat brigada Kostomlaty